TOP GUIDELINES OF FIZIKSEL SUNUCU

Top Guidelines Of Fiziksel Sunucu

Top Guidelines Of Fiziksel Sunucu

Blog Article

Verimlilik ve Kaynak Yönetimi: Sanal sunucular, birden fazla sanal sunucuyu tek bir fiziksel sunucuda barındırarak kaynakları daha verimli kullanmaya olanak tanır. Bu, enerji maliyetlerinde tasarruf sağlar ve veri merkezi alanını azaltır.

Hızlı Gardenım: En yaygın soruların yanıtlarını içeren hızlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uzun Vadeli Yatırım: Sunucu satın alma, uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirilebilir. Donanımın maliyeti başlangıçta daha yüksek olabilir, ancak uzun dönemde kiralama maliyetlerinden tasarruf sağlanır.

30 güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi four x 10Gbps. İnternet çıkışımız %100 yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

Yedekleme ve İş Sürekliliği: Sanal sunucular, yedekleme ve iş sürekliliği konusunda daha kolay yönetim imkanı sunar. Sanal makinelerin yedeği alınabilir ve hızlı bir şekilde başka sunuculara taşınabilir.

Sunucu hizmetini deneyimlemek isteyen kullanıcılar için oluşturulmuştur. Aktif sunucularda veya two. sunucu alımlarında kullanılamaz.

göre alt yapımızı şekillendiriyor ihtiyaçlarınızı maksimum oranda karşılamayı hedefliyoruz.

Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini dimension verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Altyapımızı her geçen gün yeni teknolojileri takip ederek güncellemeye devam etmekteyiz. Amacımız kusursuz bir alt yapı ile müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır.

Firmalar sunucu kiralamak istediklerinde karşılarına çAlright sayıda firma çıkacaktır. Bu firmalar arasından seçim yaparken doğru kararlar verilmezse marka ciddi şekilde zarar görebilir. Tercih edilecek olan sunucu firmasının her zaman ulaşılabilir olması gerekmektedir. here Bunun yanı sıra sunucu firmalarının kendi veri merkezinin olması da son derece önemlidir.

Bu paketimizde tüm mail hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. İster Outlook ister webmail ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin.

Sunucu taşıma, zaman alan ve çAlright dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yapılacak en ufak bir hata olası veri kayıplarına yol açabilir.

Devoted server, tüm yazılımsal kaynakların ve fiziksel donanımların tek bir müşteriye ait olduğu server çeşitidir. İstediğiniz işletim sistemini kurabileceğiniz gibi yönetim paneli ile hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.

Sunucun Veri Merkezi Hizmetleri, kiralamakta olduğu tüm sunucular için yedek parça bulundurmaktadır. Herhangi bir sorun anında en hızlı şekilde sunucunuz da arızalı olan parça yenisi ile değiştirilir.

Report this page